trippin `N` Rhythm Records

trippin `N` Rhythm Records

Designer — Bogdan Jonczyk
Photo — Bogdan Jonczyk, Voyo Bakiewicz
Model: Natalia Siwiec, Martyna , Aneta Pietrzak
Date — 2006-2009

Miałem szczególną przyjemność popełnić kilka okładek dla trippin `N` Rhythm Records

Pierwsza z okładek to:

Paul Hardcastle – Jazzmasters V.

Data wydania: 25.07.2006

Urodzony: 10 grudnia 1957 r. W Kensington, Londyn, Wielka Brytania.
Znany brytyjski producent płytowy, multiinstrumentalista muzyk i autor piosenek znany ze swojego przeboju „19”. Cieszył się powodzeniem na podziemnej scenie tańca we wczesnych latach 80-tych wcześniej, pod kierownictwem Simona Fullera, włamując się do głównego nurtu z „19”, międzynarodowym hitem, który spędził pięć tygodni na pierwszym miejscu w Wielkiej Brytanii. Jest również prezenterem radiowym w USA. Pewnie osoby w przedziale wiekowym „młodzieży doświadczonej” słyszały ten otwór.

 

 

 

 

 

Pierwsza z okładek to:

Delicious Grooves

Data wydania: 2009

Z kim płyta była nagrana:

The Last Poets – grupa poetów i muzyków, wywodzących się z istniejącego w latach 60. z afroamerykańskiego ruchu czarnego nacjonalizmu. Ich nazwa pochodzi z wiersza autorstwa rewolucjonistycznego pisarza z RPA o imieniu Keorapetse Kgositsile, którzy wierzył, iż żyje w ostatnim pokoleniu poezji zanim przemoc przejmie władzę. Grupa została utworzona 19 maja 1968 roku w urodziny Malcolma X na wschodnim Harlemie w Nowym Jorku.

Timothy „Tim” Bowman (ur. 22 kwietnia 1959 r.) Jest amerykańskim muzykiem jazzowym . Karierę muzyczną rozpoczął w 1996 roku wraz z wydawnictwem Love, Joy, Peace , INSP Media Group (Insync Music) wraz z Diamante Records , a także wydał jego pierwsze trzy albumy, 1998’s Paradise i 2000’s Smile . Kolejny album, This Is What I Hear , został wydany przez Liquid 8 Records w 2004 roku. Jego piąty album, Tim Bowman , wydany w 2008 roku przez Trippin 'N’ Rhythm Records. Ten album był przełomowym wydawnictwem na liście Billboard Contemporary Jazz Albums .

Rahsaan Patterson jest amerykańskim piosenkarzem i aktorem, najbardziej znanym z portretu „The Kid” w popularnym programie telewizyjnym z lat 80. Kids Incorporated. Jego śpiew i styl piosenek zostały mówi się, że przypominają Stevie Wonder, a jego głos został również sporządzony porównań do Chaka Khan

Oli Silk to brytyjski smooth jazz klawiszowiec, producent i kompozytor. W 2006 roku Oli zadebiutował na festiwalu Catalina Island JazzTrax, a później w tym roku został nazwany „Debiutantem artysty roku” przez magazyn Smooth Jazz News i Art Good’s Jazztrax.com. Również w tym roku jego piosenka „Easy Does It” trafiła na nr 19 na liście Billboard R & R Smooth Jazz. W 2009 roku jego piosenka „Chill Or Be Chilled” osiągnęła 3 miejsce na liście Billboard R & R Smooth Jazz, a także 5 na liście Billboard’s Top Smooth Jazz Songs 2009 chart. W styczniu 2014 roku piosenka Silk „At Your Service” (feat. Julian Vaughn) osiągnęła pozycję numer 1 na liście Smooth Jazz Billboardu.
Silk został również nominowany do nagrody „International Artist Of The Year 2010″przez American Smooth Jazz Awards.

Timothy „Tim” Bowman (ur. 22 kwietnia 1959 r.) Jest amerykańskim muzykiem jazzowym. Karierę muzyczną rozpoczął w 1996 roku wraz z wydawnictwem Love, Joy, Peace, INSP Media Group (Insync Music) wraz z Diamante Records, a także wydał jego pierwsze trzy albumy, 1998’s Paradise i 2000’s Smile . Kolejny album, This Is What I Hear, został wydany przez Liquid 8 Records w 2004 roku. Jego piąty album, Tim Bowman, wydany w 2008 roku przez Trippin 'N’ Rhythm Records. Ten album był przełomowym wydawnictwem na liście Billboard Contemporary Jazz Albums.

Carol Hall (ur. 3 kwietnia 1936 r. w Abilene w Teksasie) to amerykański kompozytor i autor tekstów. Jest najbardziej znanym komopozytorem i autorem tekstów na broadwayowskiej scenie muzycznej. Inne jej prace obejmują kontynuację Broadwayu The Best Little Whorehouse Goes Public (1994), a także musical Off To Broadway To Whom It Concern (1986).

Pierwsza z okładek to:

Delicious Grooves

Data wydania: 2009

Z kim płyta była nagrana:

Sekou Bunch: urodzony i wychowany w Nowym Jorku, Sekou Bunch zaczął poszukiwać swoich kreatywnych talentów w młodym wieku. W wieku 15 lat Bunch podniósł gitarę basową i dzięki pomocy wuja Ralpha odnalazł swoją prawdziwą pasję. Trzy lata później Bunch nagrał swoją pierwszą profesjonalną płytę, Funkin 'for Jamajka, płytę, która ostatecznie zyskała złoty kolor. Podczas doskonalenia swoich umiejętności ukończył dwa lata studiów w St. Francis College i Glendale Community College. Obecnie zawodowy muzyk jazzowy, Bunch kontynuuje trasę koncertową, nagrywa i działa. Gra na basie elektrycznym, kontrabasie, klarnecie, gitarze i fortepianie. Nagrywał i występował z Willem Downingiem, Lalah Hathaway, Georgem Bensonem, Quincy Jonesem, Coolio, Michaelem Jacksonem, Lizą Minnelli, Lutherem Vandrossiem, Rogerem Daltry, Paulem Anką, Anitą Baker, Wayne Shorter, Rayem Charlesem i Ice Cube. Był współautorem singla Tom Browne „Thighs High”. Wystąpił w filmach fabularnych „Coming to America”, „Wild Orchid” i „Byrd”. Grał także w wielu reklamach i ścieżkach dźwiękowych, ostatnio nagrał bas do filmu „The Fast and the Furious 3”. Można go również zobaczyć w nadchodzącym filmie fabularnym „Dreamgirls”.

Bunch obecnie mieszka w Los Angeles.

 

 

Hardcastle 5 to kolejna fajna, skromna, zmysłowa miejska popowo-jazzowa rozkosz, której melodie, atmosfera i proste groove sprawiają, że jest to idealna podkładowa muzyka. Jest kilka akcentów głębszej egzotyki, które tworzą ładną równowagę i pochłaniają uszy między nastrojami, w szczególności „Marimba”, która znajduje Hardcastle przybliżającą brzmienie tego instrumentu. Hardcastle 5 wyróżnia się wprowadzeniem do legionu fanów dwóch nowych i ważnych wykonawców. Rozgniewana, eteryczna wokalistka Becki Biggins nadaje jej marzenia do czterech utworów, które współtworzyła z Hardcastle, w tym przemyślane, lekko melancholijne „Do not You Know” i super-sexy „Closer”, które fani podobnie stonowanego Robina Thicke z pewnością mogliby zjeść. Ostatni utwór z dumą przedstawia 16-letniego saksofonistę Paula Hardcastlea Jr. w miksie z pierwszą nagraną przez młodszego muzyka kompozycją „Take 1”, która brzmi niewiarygodnie wyrafinowanie dla utworu nagranego jako demo w jego sypialni! Młodszy Hardcastle utrzymuje słodkość i uwodzicielstwo, oferując obiecującą karierę solową jako gładki artysta jazzowy. Podczas gdy Hardcastle 5 nie łamie żadnego nowego gruntu dla Paula Hardcastle , wciąż jest wspaniałym dodatkiem do katalogu.

ShareTw.Fb.Pin.
...
Back
Cart Your cart 0

Brak produktów w koszyku.

Total0,00 
Checkout
Empty

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!