Lampa loft ze stali i sznura

Otrzymaliśmy zlecenie zmiany wyglądu wiszącej już lampy. Naszym zadaniem jest to zmiana z charakteru  bardzo nowoczesnego na styl industrialny nawiązujący  do soft loftowego klimatu salonu. Nasz pomysł został już zaakceptowany teraz przygotowujemy realizację projektu.
Jest to dość spora lampa ponieważ jej obwód to ponad  150cm.

 

Mimo faktu że lampa powstała z inspiracji to jednak wszystko należało zrobić od początku. Najpierw szkice i projekt. Trzeba było przemyśleć każdy jeden detal konstrukcji. Zależało nam też na tym aby żaden przewód zasilający nie był widoczny na wierzchu ponieważ psuło by to jej urok. W trakcie czasami okazywało się że jakiś detal musieliśmy zmieniać z różnych powodów konstrukcyjnych lub wizualnych.

Cała lampa to ponad pięć metrów obwodu. Nieźle prawda? Jak widzicie wszystko było wykonywane ręcznie.

Jak się okazało na całość zużyliśmy ponad 80 metrów sznura.

 

W KOŃCU GOTOWE. JEDZIEMY DO KLIENTA.

Dzieło na miejscu. Montaż był niełatwy ze względu na wysokość na jakim była zawieszona lampa czyli 5,90m oraz ze względu na jej wagę. Mandarynkowa ekipa spisała się bardzo dzielnie i po kilku godzinach pracy wszystko już było na swoim miejscu.

Było też trochę „zabawy” ponieważ mimo swojego loftowego stylu lampa jest oparta na nowoczesnej technologii. Jest całkowicie sterowalna dzięki FIBARO czyli systemu inteligentnego domu. Można ją obsługiwać z poziomu centrali lub aplikacji w telefonie lub tablecie.

Jak wyszło to niedługo będziecie mogli ocenić Państwo sami. Za parę dni mamy nadzieję uda się wykonać zdjęcia referencyjne.

 

Comment

This post doesn't have any comment. Be the first one!

hide comments
ShareTw.Fb.Pin.
...
Back
Cart Your cart 0

Brak produktów w koszyku.

Total0,00 
Checkout
Empty

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!